روز گذشته دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه ی امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند که رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور پیام تسلیتی صادر نمودند.
روز گذشته دو تن از نیروهای جوان بسیجی که در عرصه ی امدادرسانی به سیل زدگان خوزستان فعالیت داشتند بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از حضور ۲۰۰ نفر از پرسنل سپاه استان در مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.
مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: امسال با عنایت مقام معظم رهبری ۲۰۰ میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی ، به اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری کشور اختصاص یافت
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کردکوی گفت: با هماهنگی معاون بهبود تولیدات گیاهی استان گلستان، کشاورزان کردکوی می‌توانند برای استفاده از سم‌پاشی مزارع علیه بیماری‌های قارچی توسط پهپادهای سم‌پاش ثبت‌نام کنند.
کلاس آموزش گلیم بافی برای خواهران بسیجی در پایگاه "حضرت کریمه (س) "شهرستان کوهبنان برگزار می شود.
فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه گفت: طلاق زیبنده‌ی نظام اسلامی نیست، این موضوع یکی از نگرانی‌های ما است و به همین منظور سپاه در این زمینه وارد شده است
دومین محموله کمک های مردمی سراب، به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.
مسوول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب از اعزام ۱۰ گروه جهادی به مناطق سیل‌زده خبر داد.
مسوول بسیج سازندگی سپاه ناحیه میناب از اعزام ۱۰ گروه جهادی به مناطق سیل‌زده خبر داد.
مسئول قرارگاه جهادی هیات مکتب الشهداء اردبیل از اعزام ۳ گروه جهادی به مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد.
نماینده استاندار کرمان افزود : بیمارستان صحرایی توسط سپاه ثارالله استان کرمان در اهواز راه‌اندازی شد و تاکنون خدمات بسیار خوبی در حوزه درمان مردم انجام شده است افزود: تعداد زیادی از موکب‌ها با هماهنگی ستاد عتبات عالیات استان مستقر شده و توزیع غذای گرم بین مردم را داشتیم.
گفتگو با مسئولان نیروهای امدادی از جمله ارتش و سپاه
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه کمک به مردم سیل‌زده مناطق شمالی کشور در صدر برنامه‌های فعلی سپاه انصارالحسین(ع) استان قرار دارد، گفت: در همین راستا نواحی مقاومت سپاه و تمام حوزه‌های مقاومت بسیج در استان همدان آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.
جلسه کارآفرینان فعال خیاطی، پایگاه‌های شهری و روستایی با حضور مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بهار در حوزه حضرت فاطمه الزهرا(س) برگزار شد.
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار از جمع‌آوری ۲۳ میلیون تومان کمک‌‌های نقدی و غیرنقدی برای سیل‌زدگان به همت پایگاه‌های بسیج خواهران بهار خبر داد.
به همت گروه­ های جهادی یک آشپرخانه جهت طبخ غذای گرم و یک نانوایی نیز در قرارگاه خدمات­ رسانی راه ­اندازی شده است که روزانه به طور متوسط با پخت ۴ هزار دست غذا و ۵ هزار نان به سیل زدگان شهرستان باوی خدمت رسانی می ­کند.
سرهنگ هندی ورکانه، فرمانده سپاه ناحیه بهار به همراه اعضای بسیج جامعه زنان شهرستان بهار از خانواده خانم پناهی، کارآفرین روستای آبرومند که در زمینه کاشت زعفران و پرورش جوجه فعالیت دارند، سرکشی کردند.
فرمانده حوزه شهید رجایی چنار اسدآباد از جمع آوری ۷۵ میلیون ریال کمک‌های مردمی برای کمک به سیل‌زدگان در حوزه شهید رجایی چنار شهرستان اسدآباد خبر داد.
سرلشکر حسین سلامی در طول ۱۰ سال خدمت خود در جایگاه جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران بارها به جهان بیگانه اسلام ستیز در سخنرانی های مختلف نشان داده که ایران واهمه ای از دشمنان و کفار ندارد و هرگز نمی توانند روزی را متصور شوند که ملت غیور ایران در برابر ظلم و استکبار جهانی سر تعظیم فرود آورد؛ وی همواره یکی از چهره‌های اثرگذار در تبیین مواضع سپاه پاسداران و دستاوردهای نظامی کشور بوده است. سرلشکر سلامی هم چنین در تحلیل مسائل کشورهای منطقه و وقایع روز دنیا نیز دستی بر آتش دارد و همیشه مورد توجه خاصی از سوی رسانه ها بوده است.

صفحات

تازه ها