محرومیت؛ واقعیتی است که هیچکس دوست ندارد آنرا از نزدیک لمس کند، اما هستند کسانی که دوست دارند هیچکس این واقعیت تلخ را لمس نکند.
محرومیت؛ واقعیتی است که هیچکس دوست ندارد آنرا از نزدیک لمس کند، اما هستند کسانی که دوست دارند هیچکس این واقعیت تلخ را لمس نکند.
آلونکی به نام سرویس بهداشتی ، راهرو مدرسه ای که بیشتر شبیه انباری است ، کلاس های رنگ و رفته که محل تحصیل دانش آموزان است و نمازخانه ای که شبیه تعمیرگاه است ، اینها همه محرومیت های است که در بدو ورود به مدرسه روستای مظفرخان که تنها ۹ دانش آموز دارد، بیداد می کند
مسئول بسیج سازندگی بم اظهار داشت : خانه های تحویل گرفته ۳۵ واحد بوده که ۲۰واحد تکمیل و ۱۵ واحد در دست اقدام است لذا هم اکنون ۹نفر نیروی انسانی کادر و سه گروه جهادی در منطقه در حال خدمت رسانی هستند.
یک مقام مسوول گفت: میزان تولید انجیر در کشور، حدود ۹۵ هزار تن از سطحی بالغ بر ۶۰ هزار هکتار است و استان فارس بزرگترین تولید کننده انجیر خشک در کشور است.
جوان روستایی کرمانشاهی با دکترای مدیریت صنعتی و کارآفرینی طی سه سال موفق به ایجاد ۱۲۰۰ شغل شده و ماهیانه حدود ۴۰میلیون تومان درآمد دارد. وی می‌گوید که در هیچ آزمون استخدامی شرکت نکرده است.
معاون وزیر کار با اشاره به راه اندازی سامانه اشتغال ایرانیان گفت: داده های مربوط به اطلاعات شغلی و بازار کار تمام افراد ۱۵ تا ۶۴ ساله اعم از جمعیت فعال و غیر فعال که مجموع بیکاران، شاغلان و حتی افرادی که در بازار کار حضور ندارند در آن ثبت می شود.
۴۰ نفر از جهادگران شهرستان تفت از استان یزد صبح امروز به آق قلا رسیدند تا اردوی جهادی خود را آغاز کنند
فرمانده سپاه ناحیه ملایر از فعالیت ۵۰ گروه جهادی در شهرستان ملایر خبر داد و گفت: اردوهای جهادی در راستای خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی برگزار می‌شود.
مسئول بسیج سازندگی سپاه نینوا وضعیت پیشرفت کار ساخت و ساز در مناطق سیل زده استان گلستان تشریح کرد.
مسئول گروه جهادی «شهید همدانی» و امام جماعت بخش پیشخور شهرستان فامنین از مرمت و بازسازی یک مسجد به‌همت گروه جهادی «شهید همدانی» در بخش پیشخور این شهرستان خبر داد.
فرماندار اسدآباد همچنین با اشاره به اینکه سپاه در بحث امنیتی و عمرانی اقدامات قابل تقدیری دارد، افزود: در ۲۶ مرداد همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن تعدادی پروژه در محله محمود بیگی شامل رنگ آمیزی جداول، لکه گیری آسفالت و زیباسازی به بهره برداری می‌رسد.
گروه جهادی شهید جهان نژادیان گچساران در یک اقدامی خیرخواهانه به نیازمندان منطقه صعب‌العبور و کوهستانی پاپره از توابع شهردیشموک کمک کردند
نخستین بازارچه دائمی بانوان کارآفرین شهرستان میبد با هدف رونق اقتصادی و حمایت از تولیدات مشاغل خانگی بانوان این شهرستان دایر شد.
۲۱۶ نفر از دانشجویان دانشگاه افسری امام حسین(ع) امشب وارد استان شدند که بعد از سازماندهی وارد شهر آق قلا و بازسازی مناطق سیل زده می شوند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران با تاکید بر اینکه ورزشگاه شهدای نوشهر در نوع خود با کیفیت‌ترین پروژه ورزشی در کشور محسوب می‌شود گفت: تمام طراحی‌ها این پروژه به عهده بسیج سازندگی سپاه کربلا بوده است.

صفحات

تازه ها