دوشنبه, 05/27/1399 - 08:48 kerman-admin

قربانی کردن ۵۰۰راس گوسفند به نیابت از حاج قاسم سلیمانی در شهرستان سیرجان

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان سیرجان از قربانی کردن ۵۰۰راس گوسفند به نیابت از حاج قاسم سلیمانی در شهرستان خبر داد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان سیرجان در خصوص رزمایش کمک مؤمنانه ۲در شهرستان سیرجان گفت: از روز ۱۰ مردادماه همزمان با شروع دهه ولایت رزمایش کمک مومنانه۲ در سیرجان آغاز شده است.

سرهنگ دوم عبدالرضا حاج ابراهیمی  اظهار کرد: به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای رزمایش کمک مومنانه اول که در ماه مبارک رمضان طی سه مرحله صورت گرفت موج خوبی در کشور ایجاد کرد و در شهرستان سیرجان بیش از ۱۸ هزار بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع شده است.

وی افزود: در رزمایش کمک مومنانه ۲ در سه مقطع زمانی دهه ولایت(از قربان تا غدیر)، دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر نیز اقلام معیشتی و لوازم تحریر بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع خواهد شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان سیرجان با اشاره به راه اندازی پویش نذر قربانی درشهرستان سیرجان گفت: با راه اندازی پویش نذر قربانی در سیرجان به نیابت از حاج قاسم سلیمانی ۱۰۰راس گوسفند توسط حوزه ها، پایگاه های مقاومت و کانون های اقشاری بسیج و ۴۰۰ راس توسط خیرین شهرستان تهیه شده است.

سرهنگ دستوری تصریح کرد: در مجموع ۵۰۰راس گوسفند به نیابت از حاج قاسم سلیمانی در سیرجان قربانی شده است و گوشت گوسفند های قربانی شده بین ۱۰هزار خانواده نیازمند و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا توزیع خواهد شد.