چهارشنبه 1400/09/03 - 12:56
ایلاقی
kerman-admin
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان خبر داد

فعالیت چهار گروه جهادی جهت انجام پروژه های بخش شهداد

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان ادامه داد:برای انجام پروژه ها در بخش شهداد، چهار گروه جهادی فعالیت داشته اند که سه گروه جهادی از منطقه شهداد و یک گروه جهادی از کرمان بوده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی در کرمان ، جواد جلالی  در گفتگویی اختصاصی  با بیان اینکه یکی از رسالت های سازمان بسیج سازندگی در حوزه محرومیت زدایی، سازندگی و اشتغال زایی است، گفت: در این راستا با مشارکت بانک رفاه کارگران کشور و با ظرفیت گروه های جهادی بومی، پروژه های مختلفی را در بخش شهداد آغاز کرده ایم که در هفته بسیج و در تاریخ چهارم آذر ماه این پروژه ها به بهره برداری خواهند رسید.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان ادامه داد: این پروژه ها شامل احداث 50 سرویس بهداشتی و حمام در بخش شهداد و به ویژه روستا تکاب است که در اختیار خانواده های نیازمند قرار خواهد گرفت؛ احیا و لایه روبی 7 قنات در بخش شهداد انجام شده که خروجی آب این قنات ها پس از احیا و لایه روبی قابل توجه است و در کنار این قنات ها، دو استخر ذخیره آب به منظور استفاده بهینه از آب قنوات در راستای مسائل کشاورزی و آب شرب، در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ساخت و راه اندازی کارگاه اشتغال در شهر شهداد، مرمت و تکمیل قبور شهدای گمنام این شهر از دیگر اقدامات انجام شده است در هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان، مدیر عامل باک رفاه کارگران و سایر مسئولان به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ارزش ریالی خدماتی که برای پروژه های شهداد هزینه شده است نزدیک به دو میلیارد است، عنوان کرد: برای انجام پروژه ها در بخش شهداد، چهار گروه جهادی فعالیت داشته اند که سه گروه جهادی از منطقه شهداد و یک گروه جهادی از کرمان بوده اند.

جلالی خاطر نشان کرد: برای افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و سازندگی سازمان بسیج سازندگی استان، شهداد را به عنوان پایلوت در نظر گرفته ایم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.