دوشنبه, 07/02/1397 - 11:03 kerman

فعالیت 15 گروه جهادی در مناطق محروم «قلعه‌گنج»/لوله‌کشی آب شرب برای ساکنان چند روستا

تعداد ۱۵ گروه جهادی در راستای رزمایش بسیجیان در مناطق مختلف شهرستان قلعه‌گنج به فعالیت‌های جهادی پرداختند که انجام پروژه‌های لوله‌کشی آب شرب برای ساکنان چند روستای محروم از جمله آن است.
فعالیت 15 گروه جهادی در مناطق محروم «قلعه‌گنج»/لوله‌کشی آب شرب برای ساکنان چند روستا

 

به گزارش خبرگزاری فارس از قلعه‌گنج، با حضور حداکثری بسیجیان، مردم ولایتمدار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان قلعه‌گنج، رزمایش بزرگ سپاهیان محمد رسول‌الله ۲ در منطقه رزمایشی شهدای این شهرستان واقع در محله گلدشت با اجرای صبحگاه مشترک به کار خود پایان داد.

این رزمایش صبح دیروز با انجام رژه خودرویی و ستون‌کشی نیروهای گردان بیت‌المقدس در سطح شهرستان شروع و امروز با برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در سطح شهرستان به کار خود پایان داد.

 

انجام پروژه‌های لوله‌کشی آب شرب برای ساکنان چند روستای محروم

محسن نسب‌امیری فرمانده سپاه قلعه‌گنج در حاشیه این رزمایش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: این رزمایش همزمان با سراسر کشور با عنوان رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج، سپاهیان محمد رسول‌الله به صورت سراسری در کل کشور برگزار شد که در شهرستان قلعه‌گنج با محوریت آموزش گردان بیت‌المقدس و حفظ انسجام نیروهای بسیجی برگزار شد و ما شاهد حضور حداکثری نیروهای بسبجی در این رزمایش بودیم.

وی بیان داشت: این رزمایش در دو مرحله برگزار شد که مرحله اول آن حضور گروه‌های جهادی برای خدمت به مردم محروم شهرستان است که در آن به مردم نشان خواهد داد که سازندگی و محرومیت‌زدایی همواره جزو یکی از مأموریت‌های مهم سپاه پاسداران بوده و در عرصه جهاد و سازندگی ما همواره در کنار مردم خواهیم بود.

وی بیان کرد: با توجه به بالا بودن بحث جهاد و سازندگی تعداد ۱۵ گروه جهادی وابسته به سپاه پاسداران در مناطق مختلف شهرستان قلعه‌گنج فعالیت داشتند که از جمله اقدامات مهم این گروه‌های جهادی می‌توان به انجام پروژه‌های لوله‌کشی آب شرب برای ساکنان چند روستای محروم با مشارکت خود مردم و بسیجیان اشاره کرد.