شناسه خبر :۱۰۱۴۰

ظرفیت های انسانی جهادگران عرصه مقاومت / قرارگاه شهید اسداللهی تشکیل می شود

ظرفیت های انسانی جهادگران عرصه مقاومت / قرارگاه شهید اسداللهی تشکیل می شود
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس خبر، رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با جوانان گروه های جهادی و بسیج سازندگی فرمودند: “کار جهادی، به معنی کار برخاسته از ایمان و به کارگیرنده‌ هر چه بیشتر از ظرفیت وجودی انسان است، و این دو هیچ یک، نقطه‌ی پایان ندارد، پس کار جهادی امروز شما می تواند ده‌ها و صدها برابر، کیفیت و ارتقا و گسترش یابد. جهادِ خدمت‌رسانی پیش از سود رساندن به گیرنده‌ خدمت، به خود خدمت‌رسان سود میرساند. دل کندن از بهره‌های شخصی برای بهره رساندن به دیگران، دل را روشنی و ذهن و اندیشه را ارتقا و اراده را قوّت میبخشد و فراتر از همه، رضای الهی را جلب میکند. این را با قول و عمل خود به کسانی که هنوز قدم در وادی خدمت‌رسانی نگذاشته‌اند، نشان دهید”.

رهبر انقلاب خاطر نشان کردند: “کارهای خود، پیشرفت های خود، موفّقیّت های خود، توانایی‌های روزافزون خود را به‌شکل هنرمندانه به اطّلاع همگان برسانید. نشان دهید که جهادِ موفّق شما که فقط بر گوشه‌‌ای از ظرفیّتهای انسانی کشور متّکی است، چقدر زیبا و شوق‌انگیز است”.

با توجه به اهمیت کارجهادی و اقدامات بسیج سازندگی اولین گردهمایی جهادگران عرصه مقاومت شهرستان قدس با حضور فرمانده ناحیه مقاومت مقاومت بسیج شهرستان قدس و مسئولین بسیج سازندگی و گروه های جهادی برادران و خواهران حوزه ها و پایگاه های مقومت بسیج در حسینه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس برگزار شد.

حسین حبیبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس ضمن اشاره به اهداف این گردهمایی از ظرفیت بالای فعالیت گروه های جهادی در رشته های مختلف خبر داد و اظهار داشت: گردهمایی جهادگران عرصه مقاومت با هدف آشنایی با عرصه فعالیت گروه های جهادی، ارائه گزارش عملکرد سیل استان لرستان به ویژه شهرستان پلدختر و آمادگی اعزام نیروهای جهادی و تخصصی به منطقه سیلزده پلدختر جهت ساخت ۱۷ منزل روستایی بوده و در این راستا شورای گروه های جهادی معرفی می شود.

وی افزود: گروه های جهادی در زمینه های مختلف مانند سلامت، بهداشت، آموزش، فرهنگی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و آگاه سازی جامعه فعالیت داشته و این اقدامات نشان از ظرفیت بالای جهادگران در زمینه های مختلف است و با هم افزایی می توان میزان و رونق فعالیت های جهادی را افزایش داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس از تشکیل قرارگاه جهادی خبر داد و تصریح کرد: قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم شهید حمیدرضا اسداللهی، فعال جبهه مقاومت در جهان اسلام تشکیل می شود. شهید اسداللهی پیش از شهادت گفت:” من شهید می شوم تا کارهای فرهنگی بیشتری انجام دهند”.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها