شناسه خبر :۱۰۱۵۶

برگزاری سومین جشنواره ملی «جهادگران» همزمان با سراسر کشور

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت : سومین جشنواره ملی «جهادگران» همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ سرهنگ حسین قبادی بصیر مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از برگزاری سومین جشنواره ملی جهادگران در استان کرمانشاه خبر داد و گفت : فراخوان این جشنواره در بخش‌های تخصصی و هنری در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سلامت، عمران و آبادانی منتشر شده است.

او گفت : این جشنواره به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی سازمان بسیج سازندگی برگزار شده است و تمام جهادگران، صاحب‌نظران و متخصصان حوزه محرومیت زدایی می‌توانند در این جشنواره شرکت و آثار خود را در محور‌های تعیین شده ارسال کنند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: شناخت و قدردانی از گروه‌های جهادی و ارائه ایده‌های برتر در حوزه جهادی را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

این مسئول پیشرفت و حل مسائل مناطق محروم در قالب طرح، ایده وتجربه را موضوع بخش تخصصی این جشنواره عنوان کرد.

او گفت: بخش هنری این جشنواره نیز با موضوع فعالیت‌های جهادی در مناطق محروم خواهد بود و علاقه‌مندان در این بخش می‌توانند این فعالیت‌ها را در قالب عکس، مستند و نماهنگ به تصویر بکشند.

سرهنگ قبادی بصیر مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ۳۰ آبان ماه امسال عنوان کرد و گفت: متقاضیان شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌تواند به سایت جشنواره به آدرس www.festival.jahadgaran.org مراجعه کنند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در خصوص نحوه داوری آثار نیز گفت: تمامی آثار باید از طریق آدرس سایت جشنواره ارسال شوند و داوری آثار نیز در سازمان بسیج سازندگی کشور صورت خواهد گرفت .

 

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  برگزاری سومین جشنواره ملی «جهادگران» همزمان با سراسر کشور | کرمان

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 17924947865da8f54f9dfdd7.83817091 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).