شناسه خبر :۴۰۴۸

تشریح فعالیت های بسیج سازندگی استان کرمان

۵ هزار و ۵۶ نفر از دانشجویان و طلاب استان کرمان پارسال در بخش های عمرانی ، اقتصاد مقاومتی و مشاوره خدمات رسانی کردند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان ، سرهنگ حجت الله پاداش مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان در دیدار با  [تشریح فعالیت های بسیج سازندگی استان] نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان افزود : سال ۹۶ در اجرای اردوهای جهادی هجرت در کنار برگزاری اردوهای جهادی دانشجویان و طلاب ، اردویی هم مختص دانش آموزان انجام  شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان همچنین گفت: ده هزار و ۸۲۲ نفر هم پارسال در اردوهای هفت روزه بسیج محلات مشارکت داشتند. 

وی با اشاره به ایجاد بیمارستان صحرایی در کوهبنان بعد از زلزله و طرح خاص مجموعه بسیج مهندسین کشاورزی با نام طرح بسیج همگام با کشاورز افزود: بسیج سازندگی کرمان در رابطه با برنامه های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی ، پارسال ، حدود ۶ میلیارد تومان وام با سود ۱۰ درصد به ۴۰۹ کارگاه اقتصاد مقاومتی سراسر استان پرداخت کرد.

سرهنگ پاداش با اشاره به رویکرد اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی و ایجاد کارگاه های صنایع تبدیلی در استان کرمان گفت: در بازدید و پیگیری امور ۲۷۶ کارگاه صنایع تبدیلی حدود ۸۰ درصدِ آن ها عملیاتی شده اند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه نیروی ارزشی سپاه در عرصه های مختلف امنیت ، سازندگی و دفاع از دستاوردهای نظام مثمرثمر بوده است ، گفت: سپاه آنقدر خوب عمل کرده و درخشیده که به عنوان الگو در برخی از کشورهای اسلامی مطرح است. 

وی افزود:  بسیج سازندگی سپاه یکی از نمونه هایی است که مردم در صحنه حضور دارند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها