خدمت بی منت،
شناسه خبر :۵۳۳۳

اردوی جهادی در نزدیکی گرمترین نقطه دنیا

با حضور گروه های جهادی در بخش شهداد از توابع کرمان این منطقه رنگ و بویی تازه یافت.به گزارش راه آرمان ، منطقه گندم بریان در نزدیکی شهداد را به عنوان گرمترین نقطه دنیا میشناسند اما حضور گرم گروه های جهادی در گرمترین فصل سال رنگ و بویی تازه به این مناطق داده است و عرق تلاش جهادگران رنگ از رخسار محرومیت از این مناطق برده است.
نسخه مناسب چاپ

۶۰نفر از جهادگران گروه های شهید رحمانی و شهید لنگری زاده در مدا ۷ روز  اقداماتی مانند محوطه‌سازی و فضاسازی برای مسجد و خانه عالم، ساخت چهار چشمه سرویس بهداشتی، ساخت دو حمام، برگزاری کلاس های هنری و ورزشی، حصارکشی، رنگ‌آمیزی و استحکام بخشی مدارس روستاهای “رودخانه” و “استحکام” را انجام دادند.

۳۰ نفر از بانوان جهادگر نیز در قالب گروه شهید مومنی به همراه جهادگران دانشجو شهید فرخ یزدانپناه دانشگاه پیام نور مرکز کرمان، تابستان امسال با هدف محرومیت زدایی عازم روستای همت آباد از توابع شهداد شدند.

این گروه جهادی با حضور در این روستا مشغول به خدمت رسانی فرهنگی و هنری به اهالی این روستا شد و کلاس های قرآن ،کلاس های هنری و صنایع دستی ، مشاوره خانواده، مشاوره طب اسلامی را ارائه دادند.

انتهای پیام/

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها