فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان راور
شناسه خبر :۵۳۳۹

خدمت رسانی به محرومان، نمایش توان بسیج در رزمایش محمد رسول الله (ص) است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان راور گفت: در رزمایش محمد رسول‌الله (ص) علاوه بر افزایش توان و نمایش اقتدار بسیج، خدمت‌رسانی به محرومان نیز در دستور کار قرار گرفته است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری بسیج محمد رضا محمدی زاده در جمع خبرنگاران از فعالیت های سپاه شهرستان راورعرصه اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی و اردوهای جهادی گفت و اظهار داشت: مأموریت بسیج و سپاه حفظ دستاوردهای انقلاب در هر زمینه‌ای كه انقلاب و نظام نیاز دارد، است.

وی با بیان اینكه رزمایش امسال با رزمایش‌های سال‌های گذشته متفاوت است، افزود:‌ رزمایش محمد رسول‌الله(ص) ۲در سال جاری متناسب با جنگ اقتصادی دشمنان نیز طرح‌ریزی شده است و در آن علاوه بر افزایش توان و نمایش اقتدار بسیج، خدمت‌رسانی به محرومان نیز در دستور كار قرار گرفته است.

محمدی زاده از فعالیت ۱۰ گروه جهادی در این ناحیه خبر داد و گفت: این گروه‌های جهادی  در مناطق مختلف در قالب برنامه‌های محرومیت‌زدایی و عمرانی بهداشت و درمان و ارائه خدمات پزشكی رایگان به مردم  و ... را آغاز کرده اند.

محمدی زاده در پایان یادآور شد كه یكی از مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی، بسیج است كه پای نظام  در تمام عرصه‌ها به مردم خدمت‌رسانی می‌كند و امروز هم در جنگ سخت، هم در جنگ نرم و هم در جنگ اقتصادی یاری‌رسان مردم و محرومان جامعه است. بسیج ثابت کرد که می توان کارهای نشدنی و سخت را می توان با مدیریت جهادی و بدون هیچ چشم داشتی انجام داد و شرط انجام هرکار ولایت مداری در کار است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها