درراستای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲
شناسه خبر :۵۳۴۱

افرایش تولید به‌عنوان شیفت ایثار در معادن کوهبنان آغاز شد

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان گفت: امروز با اقدام جهادی کارگران معادن زغال‌سنگ با افرایش تولید به‌عنوان شیفت ایثار که از معدن اصلی آغاز شده و در یک افزایش تولید از ۲۸۰ تن به ۳۵۰ تن نشان از اقتدار و تلاش خالصانه جهادگران عرصه تولید دارد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان . عباس زاهدی امروز در حاشیه بازدید از معدن اصلی زغال‌سنگ کوهبنان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بسیج از کرمان اظهار داشت: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) سالیان گذشته با توجه به دسیسه‌های دشمنان در راستای تهدیدها و تحریم‌ها بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی تاکید دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان بیان کرد: نظر به اینکه دشمنان در عرصه‌های مختلف با شکست مواجه شدند درصدد برآمدند تا با جنگ اقتصادی و افزایش تحریم‌ها مردم را با مشکلات مختلف مواجه کنند.

زاهدی بیان داشت: کارگران به‌عنوان رزمندگان خط مقدم جبهه اقتصادی می‌توانند همانند دوران دفاع مقدس نقش کلیدی در راستای مبارزه با بدخواهان داشته باشند.

وی عنوان کرد: دشمن با بهره جستن از شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی درصدد القای ناکارآمدی نظام و از یک طرف بزرگنمایی استکبار جهانی به‌عنوان تنها راه نجات کشور است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کوهبنان تصریح کرد: امروز با اقدام جهادی کارگران معادن زغال‌سنگ با افرایش تولید به‌عنوان شیفت ایثار که از معدن اصلی آغاز شده و در یک افزایش تولید از ۲۸۰ تن به ۳۵۰ تن نشان از اقتدار و تلاش خالصانه جهادگران عرصه تولید دارد.

زاهدی یادآور شد: جا دارد مسوولان مربوطه در راستای راه‌اندازی افق‌های جدید در معادن و افزایش ضریب ایمنی کارگران و پرداخت به موقع حقوق و مزایا زمینه را برای تولید بیشتر رقم بزنند.

وی تاکید کرد: مانور ایثار به همت مسوولان معادن، بسیج سازندگی و بسیج کارگری استان و شهرستان در تمام معادن خصوصی و دولتی کوهبنان اجرایی خواهد شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها