شناسه خبر :۵۳۸۶

تعمیر و بازسازی خانه عالم روستای اکبرآباد هجری رفسنجان به همت گروه جهادی شهید دهقانی

خانه عالم روستای اکبرآباد هجری رفسنجان به همت گروه جهادی شهید دهقانی تعمیر و بازسازی شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خانه خشتی ، اعضای گروه جهادی شهید دهقانی حوزه مقاومت امام حسن مجتبی(ع) در قالب رزمایش خدمت کار جهادی خود را از روستای اکبرآباد هجری آغاز کردند و خانه ی عالم این روستا که به دلیل ظاهری نامناسب قابل سکونت نبود ظرف مدت ده روز به همت این جوانان و نوجوانان تعمیر و بازسازی شد.

تعمیر و نوسازی این خانه عالم به همت ابوالقاسم مقیمی بانی مسجد روستا  انجام میگیرد و نزدیک به سی میلیون ریال هزینه در برداشته است.

در این اردو قبل از شروع کار نحوه ی سیمان زنی دیوارها و رنگ آمیزی نیز به اعضا نیز آموزش داده می شود.

علی مقیمی دانش آموز سال دوازدهم و عضو گروه جهادی شهید دهقانی در رابطه با این اقدام جهادی خود و همکلاسی هایش می گوید: برای حضورمان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم تنها هدفمان این است که به کسانیکه که بضاعت مالی ندارند کمکی هرچند کوچک داشته باشیم اگر این کار جهادی سراسری شود کمک بزرگی به قشر محروم خواهد بود .

پورصادقی فرمانده حوزه امام حسن مجتبی(ع) رفسنجان نیز در گفت و گو با خانه خشتی در خصوص اعزام گروه های جهادی به مناطقه محروم شهرستان در قالب رزمایش خدمت بسیج اظهار داشت: ما بر اساس تاکید مقام معظم رهبری بر کمک به قشر محروم اینجا هستیم و همه پایگاها پای کار امدند تا در این راستا یاری رسان باشند.

وی افزود: بسیج سازندگی تمام تلاش خود را انجام می دهد و گروه های جهادی این را نشان می دهند که در هر شرایطی در میدان هستند و پای کار انقلاب می مانند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها