اعزام به اصفهان برای تکمیل درمان بیماران مناطق محروم
شناسه خبر :۶۷۰۸

مسئول بسیج سازندگی استان کرمان گفت: ۵ بیمار از مناطق محروم شهرستان ریگان با همکاری گروه جهادی سیدالشهدای استان اصفهان، جهت درمان به استان اصفهان اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ سرهنگ حجت الله پاداش مسئول بسیج سازندگی استان کرمان با بیان اینکه ۵ بیمار از مناطق محروم توکل آباد، مهدی آباد، محمدآباد و گنبکی شهرستان ریگان به استان اصفهان اعزام شدند، گفت: این بیماران به دلیل نداشتن امکانات و هزینه درمان با همکاری بسیج سازندگی شهرستان ریگان و گروه جهادی سید الشهدا به استان اصفهان جهت درمان اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

 

وی با اشاره به اینکه این ۵ بیمار دارای بیماری های فلج که توانایی تکلم خود را نیز از دست داده است، اعصاب، ریه، کلیه، تیروئیدند، افزود: این بیماران بدون هزینه اعزام و در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) استان اصفهان از سوی گروه جهادی سیدالشهدا تحت درمان و عمل جراحی قرار می گیرند و پس از اتمام درمان و بهبودی کامل مرخص می شوند.

سرهنگ پاداش بیان داشت: هزینه اعزام بیماران تا اصفهان و از اصفهان به کرمان به عهده بسج سازندگی ریگان و هزینه درمان این بیماران با گروه جهادی سیدالشهدای استان اصفهان است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها