شناسه خبر :۶۷۷۹

گروه های جهادی جهت کمک به سیل زدگان پای کارند

مسئول سازمان بسیج سازندگی افزود : قریب ۲۰ گروه جهادی برای کمک به سیل زدگان همکاری می کنند که طبق آخرین آمار یک کامیون آب معدنی ، یک کامیون اقلام خشک مثل خرما ، پتو و خکشبار و بالای ۲۰ میلیون پول نقد جمع آوری شده است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان  در گفتگویی در خصوص اعزام گروه های جهادی اظهار داشت : اعزام گروه های جهادی از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته آغاز شده و تا ۱۷ فرودین ماه سال جاری ادامه دارد که در این مدت ۶۰ الی ۶۵ گروه  که حدوداً  ۱۸۰۰ نفر جهادی  است  به نقاط محروم اعزام داریم .

پاداش تصریح کرد : این گروه ها  در بحث اقتصاد مقاومتی ، عمرانی  ، فرهنگی ، ساخت مسجد و اشتغال روستایی  با استفاده از ظرفیت روستاییان با رویکرد فرهنگی  فعالیت می کنند.  

وی در خصوص کمک به سیل زدگان  گفت :  ابلاغ هایی در این خصوص صورت گرفته است که تمام گروه های جهادی جمع آوری اقلام انجام دهند جهت جمع آوری کمکهای نقدی  به سیل زدگان شماره حساب  ۰۰۱-۲۰۰۰۲۰۰۰-۰۴۳-۲۷۱۰ و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۳۳۱۰۹۸۸۱ به نام ستاد حوادث غیر مترقبه استان کرمان نزد بانک انصار  اعلام شده  است که هم استانی های محترم کمکهای نقدی خود را می توانند به این شماره حساب واریز نمایند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی افزود : قریب ۲۰ گروه  جهادی برای کمک به سیل زدگان همکاری می کنند که طبق آخرین آمار  یک کامیون آب معدنی ، یک کامیون اقلام خشک مثل خرما ، پتو و خکشبار و بالای ۲۰  میلیون پول نقد جمع آوری شده است.

پاداش در خصوص مکان ارسال اقلام جمع آوری شده  گفت : جهت توزیع  اقلام جمع آوری شده یا به شمال ارسال می شود یا اگر معین استان خوزستان قرار بگیریم الزاماً  در حوزه خوزستان ارسال و به مجموعه بسیج سازندگی خوزستان ارسال خواهند شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله خاطر نشان کرد : سپاه ثارالله  از ابتدا آمادگی خود را جهت کمک به سیل زدگان اعلام کرده است  و تا کنون در سراسر استان قریب ۶۰ نقطه چادرهایی برای جمع آوری کمکهای مردمی نصب شده است .

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها