امام جمعه رفسنجان مطرح کرد:
شناسه خبر :۷۱۵۱

کمک دو میلیاردی مردم رفسنجان به سیل زدگان

امام جمعه رفسنجان گفت: بالغ بر دو میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی در این شهرستان توسط کمیته امداد، هلال احمر و سپاه و موکب های اربعین جمع آوری و ارسال شده است.
نسخه مناسب چاپ

 کمک دو میلیاردی مردم رفسنجان به سیل زدگان

به گزارش خانه خشتی ، حجت الاسلام رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر رفسنجان با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، حدود و مقررات و اصلاح ذات البین ضمن قدردانی از احسان و محبت و نوعدوستی مردم رفسنجان در جهت کمک به سیل زدگان اظهار داشت: بالغ بر دو میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی در این شهرستان توسط کمیته امداد، هلال احمر و سپاه و موکب های اربعین جمع آوری و ارسال شده است.

وی افزود: خوزستان، لرستان، گلستان و سایر شهرهای دیگر هم حسینیه و اربعینی هستند جزو مردم انقلابی کشور عزیزمان هستند لشکرهای انان در دفاع مقدس حماسه ساز بودند که امروز گرفتار شدند و ما باید به کمک انان بشتابیم.

رمضانی پور با تبریک میلاد باسعات منجی عالم بشریت مهدی بقیه الله اعظم امام عصر(عج) بیان داشت: این روز به عنوان روز سربازان گمنام امام زمان نیز نامگذاری شده است که در اطلاعات کشوری در جای جای کشورمان اشراف اطلاعاتی دارند و خدمت خالصانه و صادقانه دارند این نیروهای عزیز در کنار دیگر نیروهای ارزشمند مسلح حضور دارند و این امنیت که سرمایه گران بهایی است و تقدیم شما مردم شده است از ناحیه جان برکفی این عزیزان است. مظلوم هستند اما پای کار انقلاب ایستادند.

وی ۵ اردیبهشت ماه سالروز شکست حمله نظامی آمریکا که در صحرای طبس که مفتضاحانه بود را یاداور شد و بیان داشت: آمریکا حمله مستقیم نظامی کرد اما ناکام ماند این انقلاب ما یک یاری غیبی دارد و آن قدرت الهی است که در پشت سر شما ملت وجود دارد و باید قدر ان را بدانیم.

وی با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان داشت: این شورا در حل معضلات فرهنگی موثر است و شایسته استاعضا و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی به رفع و کاهش طنش ها توجه کنند نه اینکه ایجاد طنش کنند حذف برخی افراد تاثیر گذار در نهادینه کردن فرهنگ انقلابی در جامعه فایده ای ندارد .

خطیب جمعه رفسنجان در ادامه افزود: تامین خسارات باید از منابع موجود در دستگاهها و حوادث مترقبه باشد در صورت لزوم و صلاحدید رهبری از صندوق ذخیره برداشته شود نه اینکه هر حادثه بلافاصله نامه نوشته این صندوق متعلق به این ملت است و برای روزهای مبادا در نظر گرفته شده است به اندک مسئله ای نباید برداشت شود این پشتوانه ملت است.

وی ادامه داد: دشمنان از خدا می خواهند ما پشتوانه ی خودمان را از دست دهیم چه بسا مزدوران انها در داخل چنین سناریوهایی را داشته باشند و بخواهند ما دست خودمان را خالی کنیم مسئولان باید توجه کنند مخصوصا مجلس کلید خزانه کشور به دست مجلس است نباید اجازه دهد.

رمضانی پور گفت: از محل صرفه جویی دستگاههای دولتی، کمک های بی دریغ مردم و نیز از ظرفیت بالای نیروهای جهادی که حاضرند در عمران و آبادانی جهادگونه وارد شود و ظرفیت مهم ارتش و سپاه استفاده کنید و استانها را بسازید ، تسهیلات ارزان قیمت در اختیاز مردم قرار دهید و بانکها منابع خودشان را در اختیار بگذارند.

وی تصریح کرد: بازنگری در شیوه بهبود کسب و کار، مقابله با سوداگری و فساد و دلال بازی در جامعه ،خروج دولت از تصدی گری اقتصادی ، اصلاح قوانین مرتبط با اصل ۱۴۴، خروج اقتصاد دستوری، اصلاح گلوگاه های نظام بانگی در کشور ،تدبیر برای تولید سرمایه های عظیم اجتماعی و تمرکز بر پیمان های منطقه ای هشت خاکریز کشور در بحث رونق تولید است.

رمضانی پور با گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران اظهار داشت: این شجره طیبه بسیار ارزشمند برای انقلاب بود و هست تحت فرماندهی امام راحل و رهبری قرار دارد و کوشش مستمر در تحقق آرمانهای ان آموزش و نظامی و سازماندهی نیروهای مردمی که همان شجره طیبه بسیج  است از جمله وظایف ان است که تا حدود زیادی محقق شده است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها