مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان؛
شناسه خبر :۷۹۶۵

وضعیت حمیدیه هم چنان نا به سامان است/برای ساخت مسکن به کمک های نقدی مردم نیاز داریم

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت:وضعیت حمیدیه هم چنان نا به سامان است و نیازمند کمک مردم استان کرمان هستند و بهترین فرصت است تا کمک های آن ها را در زلزله بم و سایر اتفاقات تلخی که در گذشته برای کرمان افتاده بود جبران کنیم.
نسخه مناسب چاپ

 

حجت الله پاداش با بیان اینکه شب گذشته از منطقه سیل زده حمیدیه به کرمان بازگشته است در خصوص وضعیت فعلی مردم حمیدیه در گفت و گو با خبرنگار” بوتیا نیوز ” گفت: در حال حاضر سپاه در خصوص مسکن و ساخت و ساز منزل برای سیل زدگان حمیدیه در حال فعالیت است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان افزود: مردم حمیدیه هم چنان نیاز به اقلام خوراکی و کمک های نقدی مردم دارند؛ برخی از مردم در چادرها زندگی می کنند  و خانه های آن ها به هیچ وجه قابل سکونت نیست.

 

وی خاطر نشان کرد: یکی از روستاهای حمیدیه که شامل ۴۰ خانوار است کاملا تخریب شده است و باید به طور کامل بازسازی شود و در حال حاضر آن ها در کانکس هایی که از طرف دولت به آن ها اهدا شده است زندگی می کنند.

 

پاداش تصریح کرد: قرار است دولت به مردم سیل زده جهت ساخت مسکن وام دهد که این وام تا ۷۰ درصد نیاز آن ها را تامین می کند و سپاه از طریق نواحی،پایگاه های بسیج و مساجد تلاش می کند این ۳۰ درصد باقی مانده را جبران کند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: وضعیت حمیدیه هم چنان نا به سامان است و نیازمند کمک مردم استان کرمان هستند و بهترین فرصت است تا کمک های آن ها را در زلزله بم و سایر اتفاقات تلخی که در گذشته برای کرمان افتاده بود جبران کنیم.

 

وی عنوان کرد: همه مردم باید برای کمک به آن ها آستین همت را بالا زده و در ارسال کمک های نقدی برای ساخت مسکن به آن ها کمک کنند و در این راستا خوشبختانه فقط نه سپاه بلکه کلیه دستگاه های اجرایی استان کرمان پای کار هستند.

 

پاداش درپایان مطرح کرد: ۷۰ درصد محصولات کشاورزی حمیدیه زیر آب رفته است و آن ها عملا هیچ کار و فعالیتی ندارند لذا با حضور مردم و شرکت ها و کارخانجات در کنار مسئولین با جمع آوری کمک های نقدی می توانیم قولی که به مردم حمیدیه دادیم عملی کنیم و استان کرمان تا پایان ساخت مسکن در کنار آن ها باشد.

مصاحبه و تنظیم: مهدی زاده

انتهای پیام/

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها