ریگان
شناسه خبر :۸۶۶۵

تجلی روح والای دانشجویان جهادگر در روستاهای محروم

روستاهای محروم ریگان، این روزها عرصه جوشش روحیه مجاهدت و ایثار دانشجویانی است که با وجود گرمای شدید هوا ، برای خدمت به مردم محروم سر از پا نمیشناسند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما سرهنگ مصطفی دهقانیان فرمانده سپاه شهرستان ریگان گفت : با وجود گرمای شدید هوا در این  [تجلی روح والای دانشجویان جهادگر در روستاهای محروم] شهرستان که به بالاتر از ۴۵ درجه میرسد بیش از سه هزار دانشجوی بسیجی از سه استان کشور، در قالب ۱۰۰ گروه جهادی در روستاهای این شهرستان مشغول فعالیت هستند. وی افزود این دانشجویان که از استانهای تهران، اصفهان و یزد به ریگان آمده اند ؛ همراه با دانشجویان ریگانی مشغول ساخت ۱۲خانه برای مددجویان کمیته امداد ، دو مدرسه و ۲۰۰ حمام و سرویس بهداشتی هستند. 

فرمانده سپاه شهرستان ریگان با اشاره به اینکه یکی ازماموریتهای بسیج کمک به مردم است گفت دراین اردوهای جهادی از ظرفیت خیرین نیز استفاده شده و با کمک آنها وسایل ضروری زندگی برای محرومان تهیه و توزیع میشود.

سرهنگ دهقانیان افزود دانشجویان جهادی در کنار فعالیتهای عمرانی به کارهای فرهنگی هم می پردازند و تاکنون بیش از یک هزار دانش اموز ساکن روستاهای ریگان از فعالیتهای فرهنگی آنها مانند آموزش  [تجلی روح والای دانشجویان جهادگر در روستاهای محروم] قران و معارف ، سبک زندگی اسلامی ، نقاشی ، کاردستی ، و مرور درسهای مدرسه بهره مند شده اند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها