به همت بسیجیان حوزه مقاومت بسیج علی بن ابیطالب علیه السلام
شناسه خبر :۹۶۴۶

رایج ترین هدف اردوهای جهادی خدمت رسانی به مردم

فرمانده حوزه مقاومت بسیج علی بن ابیطالب علیه السلام زرند در رابطه با اهداف اردوهای جهادی گفت: رایج ترین هدفی که در اردوهای جهادی پیگیری می شود محرومیت زدائی و خدمت رسانی به مردم است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ،  سرگرد پاسدار محسن یزدانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج علی بن ابیطالب علیه السلام زرند از برگزاری اردوهای جهادی در طول سال ۹۸ در روستاهای مناطق محروم این شهرستان در عرصه‌های محرومیت‌زدایی،و عمرانی خبر داد .

فرمانده حوزه مقاومت بسیج علی بن ابیطالب علیه السلام زرند در رابطه با اهداف اردوهای جهادی گفت: رایج ترین هدفی که در اردوهای جهادی پیگیری می شود محرومیت زدائی و خدمت رسانی به مردم است.

یزدانی با اشاره به اهمیت اردوهای جهادی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: با توجه به تاکیدات ایشان در این خصوص بر همه آحاد مردم بویژه اقشار مختلف بسیجی لازم است تا با تقویت روحیه‌ جهادی در خود علاوه بر تزکیه نفس، در مسیر کاهش محرومیت و تقویت هرچه بیشتر اقدامات عمرانی در مناطق محروم گام بردارند .

وی افزود : اردوی جهادی توسط گروه پیروان ولایت پایگاه امام رضا علیه السلام از حوزه شهری علی بن ابیطالب علیه السلام در روستای جرجافک برای تکمیل منزل مسکونی مدجویان از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه انجام شد. 

فرمانده حوزه شهری علی بن ابیطالب علیه السلام شهرستان زرند با اشاره به محاسن اردوهای جهادی در تربیت روحیه بسیجی و همچنین رساندن کمک و یاری به مردم مناطق محروم، بیان داشت: تعداد ۱۵۰ نفر از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج علی بن ابیطالب علیه السلام در قالب ۱۰ گروه جهادی برای خدمت به محرومین و محرومیت زدایی سازماندهی و ساماندهی شده اند که در طول سال جاری برای اقدامات عمرانی و محرومیت زدائی به مناطق مختلف شهرستان اعزام می شوند.

خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها