شناسه خبر :۹۶۸۰

همت گروه های جهادی رابر برای ساخت ۳ منزل و تعمییر ۹ باب خانه در حمیدیه

احسان سالاری مسئول بسیج سازندگی رابر در خصوص آخرین جزئیات فعالیت جهادگران بسیجی شهرستان در مناطق سیل‎زده کشور گفت: شهرستان حمیدیه جهت ساخت و نیز تعمیرات منازل به استان کرمان واگذار گردیده است و سهمیه شهرستان رابرجهت ساخت و تکمیل ۳ باب منزل با همکاری شهرستان های ارزوئیه ، بافت و رفسنجان و۹ واحد مسکونی جهت تعمیرات و بهسازی است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ، احسان سالاری مسئول بسیج سازندگی رابر در خصوص آخرین جزئیات فعالیت جهادگران بسیجی شهرستان در مناطق سیل‎زده کشور گفت: شهرستان حمیدیه جهت ساخت و نیز تعمیرات منازل به استان کرمان واگذار گردیده است و سهمیه شهرستان رابرجهت ساخت و تکمیل ۳ باب منزل با همکاری شهرستان های ارزوئیه ، بافت و رفسنجان و۹ واحد مسکونی جهت تعمیرات و بهسازی است.

وی از اعزام یک گروه جهادی به مدت ۱۰ روز در منطقه خبرداد و افزود: سهمیه رابر برای تعمیرات واحدهای مسکونی سیل‎زدگان ۹ واحداست که در شهرستان حمیدیه واقع شده اند ، در حال حاضر ساخت منازل تا مرحله آرموتور کف و انتظار ۳واحد مسکونی بسته و تحویل داده شد.

احسان سالاری گفت: اعزام گروه جهادی متخصص نیز در دستور کار قرارداردلذا از عموم مردم جهت نام نویسی و شرکت در اردوهای جهادی شهرستان حمیدیه دعوت به عمل آوریم.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها