مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بم
شناسه خبر :۹۸۳۲

اعزام سه گروه جهادی به مناطق سیل زده خوزستان

مسئول بسیج سازندگی بم اظهار داشت : خانه های تحویل گرفته ۳۵ واحد بوده که ۲۰واحد تکمیل و ۱۵ واحد در دست اقدام است لذا هم اکنون ۹نفر نیروی انسانی کادر و سه گروه جهادی در منطقه در حال خدمت رسانی هستند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ،  سرگرد پاسداررسول دریجانی مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بم اظهار داشت: هدف از اعزام گروه‌های جهادی این ناحیه خدمت رسانی به مردم سیل زده و محروم خوزستان است.

وی افزود: از نهم خردادماه سال جاری نیروهای جهادی جهت خدمت رسانی به مردم سیل زده حمیدیه خوزستان اعزام شده و شروع بکار کرده اند و پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه خانه های مورد مرمت تعمیرو به مردم این منطقه تحویل شود.

مسئول بسیج سازندگی بم ادامه داد: خانه های تحویل گرفته ۳۵ واحد بوده که ۲۰واحد تکمیل و ۱۵ واحد در دست اقدام است لذا هم اکنون ۹نفر نیروی انسانی کادر و سه گروه جهادی در منطقه در حال خدمت رسانی هستند.

دریجانی در پایان از ارسال ۴ کامیون کالا به خوزستان خبر داد و اظهار داشت: این کامیون ها حاوی کمک های مردمی شامل اقلام ضروری زندگی ، پوشاک و خوراک بوده است لذا در همین راستا ۴۰ میلیون اعتبار نقدی نیز جمع آوری شده است.

شایان ذکر است ۳واحد احداثی نیز شناسایی و پس از اعتبار سنجی ، اعتبارات مورد نیاز آن دریافت وبه پیمانکارتحویل داده شده است که هم اکنون و در حال ساخت و ساز است .

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها