۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۴۸
مسئول بسیج سازندگی ناحیه حضرت رسول (ص) گفت: اردوی جهادی، برای لایه روبی ۳ کیلومتر قنات در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۲
خانه عالم جلال آباد بخش روداب شهرستان نرماشیر با حضور مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان امام جمعه بخش روداب و امام جمعه بخش جلال آباد، فرمانده ناحیه و مسئول بسیج سازندگی شهرستان نرماشیر و با حضور دهیار روستای جلال آباد و مردم این روستا لفتتاح و به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۳
اهدا سبد کالا به نیازمندان در روز تولد امام حسن مجتبی(ع) مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان با حضور فرماندار، بخشدار ،امام جمعه، فرمانده ناحیه و مسئول بسیج سازندگی شهرستان نرماشیر سبد کالا با اقلام برنج روغن مرغ قند چای و حبوبات و مبلغ نقدی اهداء کردند.
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۰
افتتاح مسجد ابوذریه شهرستان نرماشیر
مسجد ابوذریه شهرستان نرماشیر باحضور مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان ،بخشدار،امام جمعه،فرماندار،فرمانده ناحیه و مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت شهرستان نرماشیر و با حضور اهالی این روستا افتتاح و به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۶
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان اقلام مورد نیاز زلزله زدگان توسط بسیج سازندگی بین آنان توزیع شد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۷
سود قرارگاه سازندگی خاتم در کجا هزینه می‌شود؟
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۴
مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نباید حمایت از کالای ایرانی به ویژه در بین مسئولان تنها در کلام و گفتار باشد و در عمل از کالاهای خارجی استفاده کنند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۴
مسئول بسیج سازندگی استان کرمان بمناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی با امام جمعه کرمان دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸
۵ هزار و ۵۶ نفر از دانشجویان و طلاب استان کرمان پارسال در بخش های عمرانی ، اقتصاد مقاومتی و مشاوره خدمات رسانی کردند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۹
مسئول سازمان بسیج سازندگی کرمان با اشاره به اینکه بسیج سازندگی با همکاری قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در اجرای پروژه های محرومیت زدایی در نقاط محروم استان فعالیت می کند گفت: ۵۳ سری جهیزیه به افراد محروم جامعه در کرمان واگذار شد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۱
در نشست خبری مطرح شد؛
مسئول بسیج سازندگی استان کرمان رویکرد امسال بسیج سازندگی را “الگوی پایگاه محوری” عنوان کرد و گفت: یکی از ابلاغات و برنامه های بسیج سازندگی که در دستور کار خود قرار داده است راه اندازی گروه های جهادی در پایگاه های مقاومت می باشد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۵
سردار ضیاء‌الدین حزنی اظهار داشت
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با اشاره به حضور عشایر غیور در اقصی نقاط کشور ابراز داشت: از افتخارات سپاه این است که در کنار عشایر باشد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۹
تلاش گسترده برای ریشه کنی فلج اطفال
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان گفت :طی سال‌های اخیر سرآمد فعالیت ها، بحث فلج اطفال بود که در این مجموعه صورت گرفت و در سطح گسترده انجام شد و به عنوان یک الگو قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۲
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان از ساماندهی گروه های جهادی در پایگاه های مقاومت خبر داد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۸:۲۶
مسؤول بسیج سازندگی کرمان خبر داد
مسؤول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: طرح کرامت بسیج به مناطق آلوده و آسیب‌پذیر استان کرمان مربوط می‌شود و ۱۴ نقطه تعیین شده و خدماتی را ارائه می‌دهیم تا آسیب‌ها کمتر شود.
۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۸
گروه های جهادی ساماندهی می شوند
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمان از ساماندهی گروه‌های جهادی در پایگاه‌های مقاومت خبر داد.

صفحات

تازه ها